Vinospol Mutěnice

Společnost Vinospol patří mezi přední dovozce a distributory vín v České republice. Firma má sídlo v Mutěnicích na Jižní Moravě a provozuje 6 distribučních skladů v rámci celé České republiky.

Naše historie

Od svého založení v roce 2004 se společnost Vinospol soustředila na distribuci stáčených vín, což tvořilo dlouhou dobu výhradní činnost firmy. Meziročně firma posilovala svou pozici na domácím trhu. K významné změně ve vývoji firmy nastává v roce 2009, kdy dochází k navázání obchodní spolupráce s novými zahraničními partnery. Společnost se rychle stává silným hráčem v dovozu nebalených vín ze zemí z Evropské unie, ale i z dalších světových zemí proslavených produkcí kvalitních vín. Dynamika rozvoje značky se tak výrazně zvyšuje. Roste i počet zaměstnanců a externích spolupracovníků. Kromě distribuce vína společnost rozvíjí i síť maloobchodních prodejen.

Současnost

Dnes má společnost Vinospol téměř 50 firemních zaměstnanců a dvě desítky externích spolupracovníků, což ze společnosti činí předního obchodního partnera pro prodejce vín koncovým spotřebitelům, gastronomickým zařízením i firmám zaměřeným na catering. Prioritou činnosti společnosti Vinospol je dodávat svým zákazníkům kvalitní vína za výhodné ceny a zajišťovat veškerý servis spojený se stáčením a prodejem vína. Vinospol to je Váš profesionální partner v dovozu a prodeji stáčených vín.

Naše vinotéky

Rádi Vás přivítáme v našich vinotékách, kde Vám vedle kvalitních láhvových a stáčených vín nabízíme také cukroviny, lihoviny, doplňkový sortiment či dárková balení.

Zavážíme téměř celou Českou republiku a západní část Slovenska.

Naše vinotéky

Dovoz cisternových vín

Nabízíme širokou škálu vín především ze zahraniční produkce. Díky dlouholetým vazbám a uzavřených kontraktům pro vás můžeme vybrat vína dle nejpřísnějších kritérií.

Veškerá dovážená nebalená vína směřují po důkladném ošetření v rámci enologických postupů, rozborech a stabilizaci do velkoobjemových nádrží s celkovou kapacitou 3 miliony litrů. Uskladněná vína a jejich jakost je zajištěna dusíkovou atmosférou. Distribuci stáčených vín realizujeme v jednorázových obalech bag-in-box(BiB), KEG sudech, cisternách nebo kubíkových nádržích.

  • odborný a kvalifikovaný dohled nad kvalitou a jakostí dováženého vína
  • skladovací prostory na 3 miliony litrů vína
  • vlastní distribuční sklady po celé ČR
  • možnost zapůjčení stáčecího zařízení
  • rozvoz vína
  • dodávky potravinářského dusíku