Sortiment pro vinotéky

Zapůjčení stáčecího zařízení

Při pravidelném minimálním měsíčním odběru našich čepovaných vín vám nabízíme zapůjčení stáčecího zařízení na víno zdarma. K tomu navíc provedeme odbornou montáž stáčecího zařízení, vše vám vysvětlí naši školení technici, kteří po dobu zápůjčky pravidelně dohlíží na jeho správný chod.

Zapůjčené stáčecí zařízení pochází od prověřených dodavatelů, čímž zaručujeme nejvyšší kvalitu technického provedení a bezproblémovou funkčnost celého výčepu. To platí jak o membránových pumpách, výčepních kohoutech, adaptérech na BiB, redukčním ventilu tak i o příslušenství (hadice, spojky, redukce). Dbáme na pravidelnou kontrolu, čištění a revizi stáčecího zařízení tak, abyste měli jistotu, že prodej stáčeného vína od nás bude fungovat bez problémů, při zachování nejvyšší kvality a jakosti vína, která nebude ničím ovlivněna.

Mám zájem o stáčecí zařízení

Výčepní plyny

Každý, kdo provozuje výčep nápojů potřebujete ke stáčení kvalitní výčepní plyn, toto médium zajistí správných chod membránových pump při stáčení čepovaných vín z jednorázových obalů (BiB) a také optimální ochranu stáčených nápojů z KEG sudů (víno, pivo, nealkoholické nápoje) a především jejich chuťovou stálost od prvního do posledního stáčeného litru.

Nabízíme vám výčepní plyny vlastní výroby. Námi distribuované plyny jsou vyráběny moderní metodou separace membránami ve speciálním složení. Nedodáváme technické plyny, které se musí dále upravovat, aby mohly přijít do styku s potravinami.

Výhody našich plynů

  • jeden plyn pro všechno (víno, pivo, nealko)
  • optimální pro čepované a sudové víno (uchovává vůně a esence vína a chrání před oxidací)
  • chuťová stálost (stejná chuť a stálost od plného až po prázdný sud)
  • čistý plyn bez přísad (Náš dusík není vyráběn z technických plynů, které se musí upravovat pro kontakt s potravinami, ale je vyráběn moderní metodou separace membránami ve speciálním složení
  • žádné další výdaje - platíte pouze za dusík, doprava je zdarma a láhve zapůjčujeme za vratnou zálohu
Mám zájem o hnací plyny

Lahvová vína

Vedle stáčených vín můžeme vaši vinotéku vybavit také širokou škálou kvalitních láhvových vín z moravských vinic. Následující vína jsou pečlivě vybírána tak, aby vaše zákazníky dokázala kromě kvality oslovovat také něčím netradičním a lákavým.

Kolekce
500 ha vinic

Vinařství
Hřiba & Robek

Kolekce
Crux Mutěnice

Máte-li zájem vybavit svou vinotéku kvalitním moravským láhvovým vínem, zanechte nám svůj e-mail a my vás kontaktujeme s konkrétní nabídkou.

Mám zájem o láhvová vína

Sanitace

Pouze pravidelná sanitace vinných cest a kvalitní výčepní komponenty zajistí správný chod celého výčepního zařízení a hlavně pravidelná sanitace uchová kvalitu a jakost námi dodávaných stáčených vín a eliminuje možné problémy, které dokáží způsobit množící se mikroorganismy ve výčepním zařízení.

Obchodní podmínky sanitací výčepních zařízení jsou řešeny individuálně.

Mám zájem o sanitaci

Kontakt

Mate-li zájem o cokoli z naší nabídky, stačí vyplnit e-mail a případně vybrat, co vás konkrétně zajímá. V nejbližším možném termínu vás kontaktujeme s detailními informacemi.

Pro urychlení komunikace prosím zadejte město, přidělíme vám vhodného obchodního zástupce.

Zajímá mě